Slovo života Banská Štiavnica - cirkev plná života

Stiahnite si zdarma časopis Víťazný život

Novinky

Zhromaždenie s pastorom Martinom Hunčárom
V nedeľu 20. júna 2021 o 10:00 kázal na nedeľných Bohoslužbách pastor Martin Hunčár z Bratislavy.

Zhromaždenie s Otom Íllešom
V nedeľu 23. augusta 2020 o 10:00 kázal na nedeľných Bohoslužbách Oto Ílleš z Bratislavy.

Zhromaždenie s Erikom Matejom
V nedeľu 8. marca 2020 o 10:00 kázal na nedeľných bohoslužbách Erik Matej z Košíc.

Zhromaždenie s Andrejom Rudolfom
V nedeľu 23. februára 2020 o 10:00 kázal na nedeľných Bohoslužbách Andrej Rudolf z Bratislavy.

Akcie a podujatia

Turné s Perom Cedergårdhom 2019


Srdečne Vás pozývame na stretnutie so švédskym misionárom Perom Cedergårdhom v pondelok 19.8.2018 o 17:00.

Švédsky misionár už 38 rokov uzdravuje ľudí po celom svete Božím slovom a mocou Božieho ducha. Na Slovensku je už jedenástykrát a mnoho chorých prijalo svoje nadprirodzené uzdravenie skrze jeho službu.

Príďte a presvedčte sa, že Boh je Bohom zázrakov. V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení.

Vstup voľný.

Turné s Perom Cedergårdhom 2018


Srdečne Vás pozývame na stretnutie so švédskym misionárom Perom Cedergårdhom v pondelok 20.8.2018 o 17:00.

Švédsky misionár už 37 rokov uzdravuje ľudí po celom svete Božím slovom a mocou Božieho ducha. Na Slovensku je už desiatykrát a mnoho chorých prijalo svoje nadprirodzené uzdravenie skrze jeho službu.

Príďte a presvedčte sa, že Boh je Bohom zázrakov. V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení.

Vstup voľný.

Islam vs Kresťanstvo

Všetkých srdečne pozývame na prednášku spojenú s diskusiou v sobotu 2.12.2017 o 18:00 na tému Islam vs Kresťanstvo.Príďte a pozvite aj priateľov. Vstup voľný!

Turné s Perom Cedergårdhom 2017

Srdečne Vás pozývame na stretnutie so švédskym misionárom Perom Cedergårdhom v stredu 23.8.2017.

Pri službe Pera Cedergardha boli už mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén… a mnohých iných chorôb vo viac ako 30 krajinách sveta vrátane Slovenska. Príďte vyskúšať silu modlitby, možno sa aj vy konečne rozlúčite so svojimi zdravotnými problémami.

Príďte a presvedčte sa, že Boh je Bohom zázrakov. V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení.

Stretnutie je otvorené pre kadžého, vstup je voľný. Príďte a pozvite ďalších ľudí, ktorí potrebujú uzdravenie, spasenie...

Stretnutie sa uskutoční v stredu 23. augusta 2017 o 17:00 v KC Prameň - Akademická ul. 20.

Turné s Perom Cedergårdhom 2016

Srdečne Vás pozývame na stretnutie so švédskym misionárom Perom Cedergårdhom túto sobotu 20.8.2016. Pri službe Pera Cedergardha boli už mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén… a mnohých iných chorôb vo viac ako 30 krajinách sveta vrátane Slovenska. Príďte vyskúšať silu modlitby, možno sa aj vy konečne rozlúčite so svojimi zdravotnými problémami. Príďte a presvedčte sa, že Boh je Bohom zázrakov. V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení.

Stretnutie je otvorené pre kadžého, vstup je voľný. Príďte a pozvite ďalších ľudí, ktorí potrebujú uzdravenie, spasenie...

Stretnutie sa uskutoční v túto sobotu 20. augusta 2016 o 17:00 v KC Prameň - Akademická ul. 20

Nedeľa s Marekom Krajčím

Všetkých srdečne pozývame na stretnutie s kandidátom do NRSR Marekom Krajčím. Marek Krajčí je kresťanský kandidát do NRSR, vedúci chvál, detský kardiológ, zakladateľ a riaditeľ platformy Kresťania v meste v Bratislave.

Bude slúžiť na nedeľnom zhromaždení dňa 14.2.2016 o 10:00, poobede o 16:30 bude koncert chvál ktoré povedie Marek Krajčí a Tomáš Počai, regionálne modlitby za jednotu kresťanov a za voľby do NRSR, o 18:30 zaujimavá predvolebná diskusia. Viac info v plagátoch.


Príďte a pozvite aj priateľov. Vstup voľný!


Turné s Perom Cedergårdhom 2015

25. augusta bude v Banskej Štiavnici misionár Per Cedergårdh zo Švédska. Per už jedenásty krát navštívi Slovensko, roky sa venuje službe uzdravenia chorých.

Per Cedergardh navštívil viac ako 30 krajín vrátane Indie, Thajska, Poľska, Ruska, Kene, Indonézie, Číny, Mexika, dokonca aj Papuu Novú Guineu.Na jeho zhromaždeniach boli mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén a mnohých iných chorôb.

V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení. Stretnutie je otvorené pre všetkých záujemcov, vstup je voľný. Príďte a pozvite ďalších ľudí, ktorí potrebujú uzdravenie, spasenie...

Stretnutie sa uskutoční v utorok 25. augusta 2015 o 17:00 v BJB Prameň - Akademická ul. 20

Zhromaždenie s europoslancom Branislavom Škrípekom

Srdečne Vás všetkých pozývame na špeciálne zhromaždenie s europoslancom Branislavom Škrípekom, v nedeľu 24.5.2015 o 10:00 v priestoroch zboru Prameň - Akademická 20 (oproti lesnickej škole), Banská Štiavnica. Príďte a pozvite priateľov. Viac info v priloženom plagáte.

Divadelné predstavenie - "Strach má veľké oči"

Srdečne Vás všetkých pozývame na divadelné predstavenie "Strach má veľké oči", v sobotu 13.12.2014 o 18:00 v naších priestoroch - Kultúrne Centrum Kammerhofská 1 (vedľa hotela Grand Matej), Banská Štiavnica. Scénka bude veľmi zaujimavá tak si ju nenechajte újsť.

Upútavku si môžte pozrieť tu:Pozvánka je tu:

Zhromaždenie s Petrom Čuříkom

Srdečne Vás pozývame na zhromaždenie s pastorom Petrom Čuríkom, v nedeľu 7. decembra 2014 o 10:00, Kultúrne Centrum Kammerhofská 1.

Peter Čuřík je pastorom Slova života v Bratislave.

Príďte a pozvite aj priateľov.

Tréning kresťanského života

Každý piatok od 19.9.2014 o 18:00 v priestoroch BJB Akademická ul. (oproti lesníckej škole) - Zbor prameň. Čakajú Vás pútavé prezentácie, interakcia, diskusie, skupinové aktivity, kvízy, praktické výzvy a ďalšie.. Viac vo videopozvánkeVšetkých srdečne pozývame.

Turné s Perom Cedergårdhom 2014

24. augusta bude v Banskej Štiavnici misionár Per Cedergårdh zo Švédska. Per už šiesty krát navštívi Slovensko, roky sa venuje službe uzdravenia chorých.

Per Cedergardh navštívil viac ako 30 krajín vrátane Indie, Thajska, Poľska, Ruska, Kene, Indonézie, Číny, Mexika, dokonca aj Papuu Novú Guineu.Na jeho zhromaždeniach boli mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén a mnohých iných chorôb.

V Banskej Štiavnici sme každoročne svedkami mnohých uzdravení. Stretnutie je otvorené pre všetkých záujemcov, vstup je voľný. Príďte a pozvite ďalších ľudí. Viac info v plagáte...

Stretnutie sa uskutoční v nedeľu 24. augusta 2014 o 10:00 v BJB Prameň - Akademická ul. 20


Stretnutie s poslancom NRSR Mgr. Branislavom Škripekom

Srdečne Vás pozývame na prednášku spojenú s diskusiou a modlitbou s poslancom NRSR
Mgr. Branislavom Škripekom , ktorá sa uskutoční v stredu 21. mája o 18:00 v priestoroch BJB Akademická ul. (oproti lesníckej škole) - Zbor prameň.

Všetkých pozývame.
180-tka - Divadelné predstavenie Stopár

V sobotu 16. novembra 2013 pre vás pripravujeme divadelné predstavenie Stopár.

Miesto: Kultúrne Centrum, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica (vedľa hotela Grand Matej).
Čas: 18:00

Vstup je voľný.

Príďte a nenechajte si újsť skvelú divadelnú scénku s mnohými postavami. Pozvite aj priateľov.
Turné s Perom Cedergårdhom 2013

Trápi vás choroba, s ktorou si neviete rady? Potom práve pre vás pripravujeme výnimočné stretnutia so skúseným švédskym misionárom Perom Cedergårdhom, ktorý tento rok už po piatý krát navštívi Slovensko a ktorý sa už roky venuje službe uzdravenia chorých. Per Cedergårdh navštívil viac ako 30 krajín vrátane Indie, Thajska, Poľska, Ruska, Kene, Indonézie, Číny, Mexika, dokonca aj Papuu Novú Guineu.Na jeho zhromaždeniach boli mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén a mnohých iných chorôb. Už aj v Banskej Štiavnici sme boli svedkami mnohých uzdravení. V Banskej Štiavnici pripravujeme jedno stretnutie:

V stredu 21. augusta 2013 o 18:00 v Kultúrnom centre, Kammerhofská 1.


Stretnutie je otvorené pre všetkých záujemcov, vstup je voľný.

Uzdravenie mocou Ducha - Zhromaždenia s Perom Cedergårdhom

Trápi vás choroba, s ktorou si neviete rady? Potom práve pre vás pripravujeme výnimočné stretnutia so skúseným švédskym misionárom Perom Cedergårdhom, ktorý tento rok už po štvrtýkrát navštívi Slovensko a ktorý sa už roky venuje službe liečenia chorých. Per Cedergårdh navštívil viac ako 30 krajín vrátane Indie, Thajska, Poľska, Ruska, Kene, Indonézie, Číny, Mexika, dokonca aj Papuu Novú Guineu.Na jeho zhromaždeniach boli mnohí vyliečení z bolestí chrbtice, skoliózy, nádorových a srdcových ochorení, neplodnosti, migrén a mnohých iných chorôb. Už aj v Banskej Štiavnici sme boli svedkami mnohých uzdravení. V Banskej Štiavnici pripravujeme dve stretnutia:

1. v piatok 24. augusta 2012 o 18:00 v Kultúrnom centre, Kammerhofská 1;
2. v sobotu 25. augusta 2012 o 19:00 na školských ihriskách na sídlisku Drieňová.


Obe stretnutia sú otvorené pre všetkých záujemcov, vstup je voľný.

180-tka: (Ne) spravodlivý Boh?

A je to tu! Konečne opäť privítame tím mládeže z Bratislavy, a to na júnovej 180ke. Pod vedením Tomáša Šimka majú pre nás pripravenú divadelnú scénku, osobné príbehy a mnoho iného. Všetko sa to bude točiť okolo témy (Ne)spravodlivý Boh? Čo myslíte vy? Je Boh spravodlivý, alebo nie? Nepremeškajte príležitosť a príďte do Kultúrneho centra na Kammerhofskej 1 v sobotu 23. júna 2012 o 18:00. Vstup je voľný a ako vždy bude pripravené aj občerstvenie a bude priestor aj na osobný pokec. Tešíme sa na vás!

Deň Otcov 2012 - Courageous (Odvážiť sa)

Nedeľa 17. júna 2012 o 18:00
Kultúrne centrum, Kammerhofská 1
[Film USA, 120 minút, titulky]

Vstup je voľný.

Predkladáme Vám krásny kresťanský film. Každý muž na tejto planéte by si ho mal pozrieť a prijať jeho posolstvo. Náš život by sa zásadne zmenil. Je to úžasný návod na uzdravenie našich rodín, na vyriešenie ťažkých problémov v našich rodinách, je to návod na riešenie morálnej (a následne aj hospodárskej) krízy nášho národa.

Filmový večer - 180-ka: To Save a Life

Sobota 21. apríla 2012 o 18:00
Kultúrne centrum, Kammerhofská 1
[Film USA, 120 minút, titulky]

Vstup je voľný a samozrejme bude aj občerstvenie.

Jake Taylor si žije stredoškolskú verziu amerického sna do chvíle, keď jeho najlepší kamarát z detstva, s ktorým sa už kvôli svojej popularite nestýka, spácha samovraždu. Táto udalosť zmení smerovanie jeho života, začne svet okolo seba vidieť inak, hľadať riešenia a nachádza pritom vieru v Boha. Stretne ho ale ešte niekoľko ťažkých skúšok, s ktorými sa musí popasovať. Podarí sa mu zachrániť ďalšie ohrozené životy?

Zhromaždenie s pastorom Petrom Čuříkom

180-ka: Na vrchol (Filmový večer)

Piatok 30. marca 2012 o 18:00
Kultúrne centrum, Kammerhofská 1
[101 minút, český dabing]
vstup voľný

Na čom v živote naozaj záleží? To zistíte až tam hore...
Derrick Williams (Jason George) je horolezec, odhodlaný dokázať sebe aj celému svetu, že nepotrebuje nikoho a vystačí si sám. Neváha kvôli tomu ani riskovať. Vytiahni sa, alebo ťahaj domov - to je jeho heslo. A vyťahovať sa vie. Pretože ťahať domov preňho neprichádza do úvahy. Je tak trochu pravým opakom Michaela Harrisa (Ned Vaughn), iného horolezca, s ktorým Derricka chtiac-nechtiac spojí cesta za uskutočnením ich životného sna, výstupu na veľmi nebezpečnú andskú veľhoru. Michael neriskuje viac, než musí, a dobre vie, že v živote sú aj dôležitejšie veci než lezenie po horách. Ale práve v horách sa život odhaľuje až na dreň. O tom, čo má v živote naozaj cenu, je tento film. A tiež o ceste k otcovi. A o tom, že stratiť niekedy znamená nájsť.

Národný týždeň manželstva 2012

Od 13. do 19. februára na Slovensku prebieha Národný týždeň manželstva. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili premietanie vynikajúceho amerického filmu V jednom ohni (Fireproof). Premietanie sa uskutoční v sobotu 18. 2. 2012 v koncertnej sále ZUŠ na Námestí sv. Trojice o 17:00, vstup je voľný. Pozývame všetkých, ale najmä manželské páry, pre ktoré máme pripravené aj darčeky. Nepremeškajte!